Darmowa dostawa już od 299 zł!

Artyści

Wszystkie ilustracje plakatów, obrazów i naklejek na ścianę tworzone są przez artystów!

Wszystkie produkty w sklepie doti doti projektowane są od podstaw przez artystów, dzięki temu nasze wzory są niepowtarzalne - nie znajdziesz ich w innych sklepach. 

Ilustracje, które wychodzą spod ręki naszych autorów przeniosą Was w inny, magiczny świat. Świat niezależności. Świat designu.

Kontrastowe wzory pomogą stymulować wzrok niemowląt w pierwszych miesiącach życia, a Twoje oko cieszyć będą przez... wiele lat.

Dzięki unikalnym, nietuzinkowym projektom możesz wyrazić siebie, jednocześnie dbając o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Z doti doti nie musisz chodzić na kompromisy.

 

Poznaj naszych autorów:

Nina Dereszewicz-Nowacka

Od najmłodszych lat zakochana w sztuce – w wieku 6 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia plastyczne w gostyńskim domu kultury i każdy następny etap w jej życiu był z nią związany. Absolwentka Liceum Plastycznego w Poznaniu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Na co dzień – projektantka graficzna, po godzinach – mama ciągająca swoje córki po teatrach, koncertach i muzeach. Miłośniczka dobrej czekolady i interesujących książek, pochłanianych co wieczór.

 ZOBACZ WSZYSTKIE ILUSTRACJE NINY

 

 Anna Grobelna-Sroka

Ania przez większą część swojej edukacji myślała, że w przyszłości zostanie architektem. Różne perturbacje ostatecznie skierowały jej myśli w stronę grafiki i była to, jak Ania mocno podkreśla, jedna z lepszych decyzji w jej życiu. W pracy może łączyć swoją pasję malarską z pracą kreatywną i obecnymi trendami w grafice. Jako, że niedawno została mamą, tematy dziecięce stały się jej jeszcze bliższe ;) 

 ZOBACZ WSZYSTKIE ILUSTRACJE ANI

 

 Ewelina Pieńkowska

Absolwentka Projektowania Graficznego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, gdzie większość czasu zdobywała umiejętności w Pracowni Grafiki Informacyjnej oraz Pracowni Znaku i Identyfikacji. W swojej pracy najczęściej realizuje projekty brandingowe, ilustracyjne oraz infograficzne. Tworzenie wektorowych ilustracji na podstawie informacji i danych, aby w przyjemniejszy sposób przedstawić konkretne treści to coś, z czego w projektowaniu czerpie największą radość. Każdy nowy projekt i nawiązanie relacji z klientem jest dla niej ciekawym doświadczeniem i otwarciem się na oczekiwania oraz potrzeby osób, z którymi współpracuje. Więcej prac Eweliny znajdziecie na jej profilu na Instagramie: effi.ilustruje

 ZOBACZ WSZYSTKIE ILUSTRACJE EWELINY

 

 Agata Śledzińska

Agata jest projektantką graficzną zajmującą się głównie kreowaniem wizerunku marek oraz ilustracją. Chętnie angażuje się we współpracę z firmami, które swoimi działaniami sprawiają, że świat staje się choć odrobinę lepszym miejscem. Na co dzień mieszka i pracuje za morzami i lasami, w krainie zwanej Norwegią, której magiczna przyroda niezmiennie zadziwia i inspiruje. Więcej o twórczej pracy Agaty znajdziecie na jej stronie: www.agataswork.com

ZOBACZ WSZYSTKIE ILUSTRACJE AGATY

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl