Darmowa dostawa już od 299 zł!

O marce

Doti doti to oryginalność i niezależność.

Doti doti to kreatywność i pasja.

Doti doti to SZTUKA KONTRASTU.

I kropka.
Poznaj doti doti:

 

 

Kontrast

Dbasz o rozwój swojego dziecka

Kontrast pozwala stymulować wzrok dziecka. Niemowlę w pierwszych miesiącach życia lepiej skupia swoją uwagę na kontrastowych wzorach, produktach, zabawkach. Dlatego nasze ilustracje tworzone są tylko w tym nurcie. U nas nie znajdziesz kolorowych wzorów. Z nami życie jest kolorowe ;) A obrazy kontrastowe! 

Artyści

Dekorujesz dom w nietuzinkowy sposób

Doti doti to oryginalny design. Wszystkie ilustracje tworzą od podstaw artyści na wyłączność sklepu. Projekty, które wychodzą spod ich ręki przeniosą Was w inny, magiczny świat. Świat niezależności. Świat designu. Dzięki unikalnym, nietuzinkowym grafikom możesz wyrazić siebie, jednocześnie dbając o rozwój swojego dziecka.  

Eksperci

Zdobywasz wiedzę

Na blogu publikujemy artykuły napisane przez specjalistów. Ekspercki blog doti doti jest miejscem, w którym znajdziesz wiele inspiracji i specjalistycznej wiedzy na temat rozwoju dziecka. O pierwszych kęsach, pierwszych słowach, pierwszych krokach piszą dla Was m.in. lekarz neonatolog, psycholog, fizjoterapeuta, neurologopeda, pediatra, pedagog, dietetyk i położna. Poznaj opinie ekspertów. 

Polska produkcja

Kupujesz polskie produkty

Wspierasz lokalny biznes. Jesteśmy polską marką. Wszystkie produkty wytwarzamy w Polsce. Każdy obraz, plakat i naklejkę drukujemy pod zamówienie Klienta w lokalnej drukarni. Nad jakością materiałów i druku czuwa kierownik produkcji Artur. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz piękny i trwały produkt.  

 

 

Doti doti to sztuka, która stymuluje wzrok niemowląt.

Daj się zakochać w doti doti.

 

#dotidoti

#sztukakontrastu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl